Producenci

Czy kiedyś rozmyślałaś /-łeś o tym, jaki wpływ mają na Twoje zdrowie środki, którymi sprzątasz mieszkanie, dom, taras czy samochód? Nie!? To wyobraź sobie, że korzystasz z produktów chemicznych, wyprodukowanych z produktów syntetycznych, niebezpiecznych dla zdrowia. Wdychasz je i dotykasz codziennie. STOP! Czas to zmienić.

Już teraz dostępne są naturalne środki czystości. Wybieraj naturalne detergenty pochodzenia roślinnego, naturalnego. Pamiętasz czym sprzątały nasze babcie? Ocet, gazeta, kwasek cytrynowy, olejek. Wróćmy do naturalnych metod dla nas, naszego zdrowia i całej rodziny. Wybieraj świadomie produkty, które nie podrażnią Twojej skóry, oczu i węchu.

Produkty naturalne, łagodne dla skóry i świetnej jakości. Z myślą również o naszym środowisku, certyfikowane (np.: certyfikat Ecocert). Pranie, mycie, sprzątanie, zmywanie, mycie łazienki, kuchni, tarasu, podłogi, parkietu, kamienia, marmuru, piaskowca, granitu, powierzchni ceramicznych, emaliowanych, ze stali nierdzewnej, z tworzyw sztucznych, płyt indukcyjnych, szyb i luster, do zmywarki, mydła, proszki, nabłyszczacz...

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl